KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177257

nr 1717 7257

W. Sjöholm. Signerad, båtar vid hus. Olja på duk, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 61x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 19:22:01

17/8 12:54:04 1      Vinnande bud